Maskot Tasarımı

Sizi ifade eden, kurumsal kimliğinize uygun karakter çalışmaları

Maskot Tasarımı

Klasik reklam anlayışı son yıllarda kabuk değiştirdi. Artık saygın firmalar, logo ve karakter çalışmalarına ağırlık veriyor ve bu karakterlerin maskotlarıyla tüketiciye ulaşıyorlar.

Sizi ifade eden, kurumsal kimliğinize uygun ve sizi öne çıkaracak sevimli karakter - maskot tasarımları yaparak hayata geçirmek bizim uzmanlık alanımız.

Karakter ve Maskot tasarımlarınızın istediğiniz özelliklere uygun olarak mümkün olan en kısa sürede ve çok makul bir bütçeyle Maskot Atölyesi kalitesiyle hazırlanması için bize ulaşın.

Maskot Galeri   Bize UlaşınAyrıca, organizasyonlarınıza renk katacak kiralık maskot modelleri için buraya bakmanızı öneriyoruz:

Maskot Kiralama

Maskot Tasarımı
name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=116" id="ctl00">

Atölyemizde tüm maskot, firma karakteri, hayvan maskotu, özel kostüm, oyuncak maskotlar, kukla, maket çalışmalarınız mümkün olan en kısa sürede ve en makul maliyetle yapılmaktadır. Tanıtım çalışmalarınız için yüksek kalite maskot imalatı. Ucuz ve ihtiyaçlarınıza tam cevap veren maskot üretim merkezi. Hazır maskot ve özel karakterler, objeler, meyveler, çizgi animasyon, vizyon maskotlar ve yürüyen reklam. Maskot imalatı konusunda 1 numara, Maskot Atölyesi.

Üst