Atölyemiz

Sanat + Emek + Teknoloji + Tecrübe

Maskot Atölyesi

Günümüzde birçok büyük marka tarafından kullanılan maskotlar, yepyeni ve çok güçlü birer tanıtım aracı olduklarını kanıtlamıştır. Biz; hayal ötesi tasarım, zengin çeşit, kusursuz işçilik, uygun fiyat ve tam güven esasıyla hizmet vermekteyiz.

Maskot Atölyesi olarak kurumsal kimliğinize uygun sizi bir adım öne çıkaracak, markanıza özel karakter - maskot tasarımlarınızı yaratmak ve hayata geçirmek bizim işimiz. AVM, Fuar, Kongre, Toplantı, Organizasyon ve Tanıtımlarınızda kullanabileceğiniz tüm ürün maskotlarınızı en kısa sürede görsel sanatın, el işçiliğinin ve tecrübenin bütünleştiği, toplam kalite yöntemi ilkelerini benimsemiş uzman kadrosu ile Maskot Atölyesi sizlere destek vermekten mutluluk duyacaktır.

İhtiyaçlarınızın tam karşılığını alabileceğiniz ekip ve model çalışmalarımızla güveninizi kazanmakta iddialıyız.


Atölyemiz

Sanatın, el işçiliğinin ve emeğin tecrübe ve teknoloji ile yoğrulduğu atölyemizden çıkan çalışmaların sizi memnun edeceğini garanti ederiz...

Atölyemizde tüm maskot, firma karakteri, hayvan maskotu, özel kostüm, oyuncak maskotlar, kukla, maket çalışmalarınız mümkün olan en kısa sürede ve en makul maliyetle yapılmaktadır.

Birlikte Çalışmak Dileğiyle...

Maskot Atölyesi Ltd. Şti.

Bize Ulaşın

Maskot Tasarımı
name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=115" id="ctl00">

Atölyemizde tüm maskot, firma karakteri, hayvan maskotu, özel kostüm, oyuncak maskotlar, kukla, maket çalışmalarınız mümkün olan en kısa sürede ve en makul maliyetle yapılmaktadır. Tanıtım çalışmalarınız için yüksek kalite maskot imalatı. Ucuz ve ihtiyaçlarınıza tam cevap veren maskot üretim merkezi. Hazır maskot ve özel karakterler, objeler, meyveler, çizgi animasyon, vizyon maskotlar ve yürüyen reklam. Maskot imalatı konusunda 1 numara, Maskot Atölyesi.

Üst